Otevíráme nové kurzy agility pro štěňata a dospělé psy ! Zájemci nás mohou kontaktovat ...

[25.03.2015] Kurzy budou probíhat o víkendech i ve všední dny !

Zima skončila a s prvním jarním sluníčkem je čas na delší psí procházky a dlouhé venčení. Začít se svým psem trénovat agility je dobrý nápad z několika důvodů. Většina psů miluje zábavu se svým majitelem, pohyb,  společnost dalších psích kamarádů a tak při společném tréninku vznikají nová přátelství nejen mezi lidmi, ale i mezi pejsky. Současně při tréninku hravou formou trénujete i poslušnost a ovladatelnost.

Kurzy budou probíhat o víkendu i ve všední dny, navštěvovat je mohou i děti - mladší raději s doprovodem.

Ani doprovod by se nemusel nudit, protože psí škola Ambra je přímo na břehu Vltavy u vodního slalomu /umělého kanálu (kanoe, rafty). Z každé strany psí školy jsou dva stánky s občerstvením a venkovním posezením, dále restaurace Loděnice s vynikající kuchyní a přírodní restaurace Trojský kůň s galerií.

Těšíme se na vás !!!