Výcvik s výchovou u nás bez majitele

Jestli nechcete se svým psem z jakýchkoliv důvodů navštěvovat výcvik a cvičit ho sami, přijímáme rezervace na výcvik psa bez Vás - s ubytováním u trenéra v jeho domácnosti v rodinném domě. Kapacita je omezena na dva psy.

Pes má denně trénink a intenzivní výchovu , takže se vám vrátí poslušný a vychovaný pes. Program  je přizpůsoben na míru - podle potřeb a požadavků majitele. Výcvik psa touto formou je včetně převozů autem na trénink do psí školy mezi zákazníky v kurzech.

Váš pes bude umět poslouchat tak, jak potřebujete. Samozřejmě, že bude poslouchat i vás - obdobným způsobem se cvičí psi například pro nevidomé, asistenční psi atd.  Každý pes u nás najde i psí kamarády.

Chcete se k nám přijet domluvit ? Máte dotazy k této službě ?

Kontaktujte nás -  telefonujte 602 368 265 nebo pište

ambra@psiskol a.cz