k

Aktuality

My cvičíme za Vás ! Jedno volné místo od ledna

[4.12.2018] Pes může být ubytován v domě. Váš pes bude umět poslouchat tak, jak potřebujete - mezi psy a lidmi, lze včetně přivolání. Naučíte se svého vycvičeného psa vést tak, jako byste ho cvičili sami. Co byste chtěli, aby váš pes uměl ? Určitě víte, že podobným způsobem se cvičí psí asistenti pro nevidomé -

Výcvik psa s ubytováním u nás bez Vás. 

Jestli nechcete se svým psem z jakýchkoliv důvodů navštěvovat výcvik sami a cvičit ho sami, přijímáme rezervace na výcvik psa bez Vás - s ubytováním u trenéra doma.

Psi cvičí v našem areálu a v České Lípě, jezdí trénovat do našeho pražského areálu v Troji. Vše dohodou, protože fungujeme na dvou pobočkách. 

Kapacita je omezena na maximálně tři psy, proto je nutná rezervace. Kapacita je omezena z toho důvodu, že výcvik psa touto formou je časově náročný - psovi ve výcviku/výchově bez majitele - je nutné věnovat se prakticky celý den. Obzvášť u psů, kteří již mají určité zlozvyky.  

Cena je vždy dohodou podle toho, co má pes umět a kolik s ním bude práce, z toho vychází i délka pobytu. Jestli uvažujete o tomto typu služby, přivezte ukázat svého psa a přijeďte se podívat. 

 

Více info o tomto typu služby - klikněte zde

 

Chcete se k nám přijet domluvit ?

Kontaktujte nás -  telefonujte, abychom se domluvili na setkání.

 

602 368 265, 602 888 511

 

Bohužel v lokalitě kolem našeho domu je výrazně zhoršený signál, pokud se nedovoláte, napište SMS nebo e-mail a ozveme se.  

ambra@psiskola.cz


 

Aktuality
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám