U nás - u Vás

Psa k nám pravidelně dovážíte - psa jezdíme cvičit k vám domů

zpočátku intenzivněji, později cca 2x týdně. Vhodné u tréninku obrany.

Zaškolení majitele v průběhu výcviku.

Vhodné pro nácvik obrany/přepadení/hlídání objektu.

U dalších typů kurzů doporučujeme jen ve výjimečných případech, protože tohle není správný způsob jak cvičit psa. Spíše Vám doporučuji držet se dál od lidí, kteří Vám nabídnou jezdit cvičit psa k Vám domů, do Vašeho bydliště. Všechny ty příběhy jsou velmi podobné ...

Areál naší psí školy je plný barevných psích překážek, kterými můžeme výuku Vašemu psovi zpestřit a při individuální výuce jistě oceníte i možnost část hodiny nacvičovat za přítomnosti několika našich vycvičených psů (což je nutné zejména u přivolání). Někdy vyučuje několik trenérů najednou a Váš pes i Vy se seznámíte s dalšími absolventy individuálních lekcí, které budete později potkávat ve skupince... Ideální je dojíždění do psí školy.

Způsob výuky > U nás - u Vás