k

Výcvik psů

 

 

PRAHA - 602 368 265 

ČESKÁ LÍPA - 608 299 961 

  
   Výcvik psů:
- výcvikem psů všech plemen se zabýváme 39 let
- od ledna 1996 1.soukromá psí škola v ČR a živnost
- najdete nás v Praze a České Lípě
- tréninky i v angličtině a němčině

 

  

Pomohli jsme mnoha majitelům nejrůznějších malých a velkých plemen psů. Neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Pomáháme i těm, kteří již s někým zkoušeli svého psa vycvičit, ale bezúspěšně.

 

V našem oploceném areálu můžete absolvovat kurz pro majitele psů s individuálním přístupem či ve skupinách. Vašeho psa můžeme vycvičit i sami bez vás, psi jsou ubytováni v domě (přizpůsoben pro naši práci s místnostmi a koupelnou pro psy) nebo venkovní kotce, zahrada 5000 m2.

 

Radíme, učíme, vysvětlujeme. U nás necvičíte s elektrickými obojky, stahovacími obojky nebo ostnatými obojky. To si určitě nejlepší přítel člověka – pes - nezaslouží, i ten nejméně přizpůsobivý a problémový pes má duši a existují způsoby, jak takového psa zvládnout a vycvičit pro běžný život.

 

Zabýváme se třicet let i chovem psů, část našich psů pochází z celosvětově uznávaných odchovů, za ta léta se u nás narodila štěňata, která přinesla radost majitelům nejen po Evropě, ale i dál … Máme psy šampiony a máme i psí kamarády jiných kvalit. Naši psi se úspěšně zúčastnili Mistrovství republiky, Mistrovství Evropy, Mistrovství světa. Naším životem neprošel jeden nebo šest nadaných pejsků, kteří jsou poslušní a proto se cítíme být povoláni radit majitelům psů … Neustále řešíme psy: trénujeme, cvičíme, radujeme se ze štěňátek, vychováváme a o staré psy pečujeme do jejich posledního dne. Žijeme s nimi a své zkušenosti předáváme. Syn Vašek se věnuje psům odmalička a živnost si oficiálně zřídil v osmnácti letech ... Vašek zdědil lásku ke zvířatům a věnuje se nejen tréninku, ale  i chovatelství.

 

Mě osobně fascinuje svět divokých a exotických zvířat, sama jsem chovatelkou a do budoucna mám zájem svůj chov o exotická zvířata ještě rozšířit. Denní soužití v těsné blízkosti s exotickým zvířetem změní pohled člověka na běžné metody tréninku, protože praxe je úplně jiná a vychází ze zkušeností.

 

Se zájemci o výcvik psů v naší psí škole rodinného typu se rádi setkáme a všechny Vaše dotazy zodpovíme osobně. Rozměr a metodiku kurzů nezveřejňujeme detailně na našem webu. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz, spolu s přihláškou se platí záloha 1000 Kč. Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách. 

 

Telefonujte 602 368 265 (Praha), 608 299 961 (Česká Lípa) nebo napište své telefonní číslo do emailu ambra@psiskola.cz a ozveme se - abychom se domluvili na setkání, kde projednáme podrobnosti.

Těšíme se na první společný trénink s každým, kdo chce svého psa vychovat a vycvičit !

                                                                                         Věra Brunclíková

 Nové kurzy 2017 pro majitele a současně přijímáme rezervace na výcvik s ubytováním psů ! 

 

Nabízíme také nové kurzy agility - přijímáme zájemce !!!

Fotky ze cvičení ve skupině psů, ale nabízíme i tréninky s individuálním přístupem a konzultace.Moje GORILA - moje heart láska !

 


 Splněný sen (...ještě, že existují hypotéky ...)- rozlehlý dům - půlroční rekonstrukcí 2015 uzpůsoben pro spoustu psů - s rozlehlou zahradou na ,,samotě u lesa,, je připraven pro ubytování Vašich psích miláčků, které si k nám dáte do výcviku. Tady nikomu štěkot nevadí !
 

Nabízíme:

·       vynikající výsledky trenérů ve výcviku psů s vlastními psy ! /Reprezentace na Mistrovstvích    světa, Evropy, republiky/

·       štěňata a mladé psy několika plemen z chovatelské stanice Ambra Professional

·       zpevněnou parkovací plochu přímo v areálu psí školy Praha 7, Vodácká

·       kvalitně oplocený velký čistý areál pouze pro výcvik psů

·       hezké přírodní prostředí přímo na břehu Vltavy / u ZOO

·       možnost tréninku denně 9 až 20 hodin včetně víkendů a svátků

·       možnost individuálního přístupu při výcviku psa

·       stále nové a moderní metody ve výcviku psů

·       lepší uspokojování potřeb klienta při tréninku osobním přístupem

·       přesné začátky výuky, organizovanost, systematičnost

 

 

  

 

POZOR! Chceme, aby se všichni naši zákazníci u nás cítili dobře - tzn. i celebrity, kteří naši psí školu se svými psy navštěvují. Odložte videokamery,foťáky a věnujme se Vašemu psovi ...  Díky za pochopení.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Pobočka Česká Lípa : Vašek Brunclík TEL: 608 299 961 Konzultace zdarma a sleva pro majitele štěňat do 1 roku.

Specializace na problematické a tkzv. nezvladatelné psy.

                              Chovatelská stanice Ambra Professional:

Přejeme si, aby majitelé našich štěňat byli spokojení,

ale musíme se postarat o to, aby naše štěňata byla šťastná !

Nabízíme štěňátka i dospělé jedince, přijímáme rezervace na štěňátka ! Pro nové majitele našich štěňat návštěvy psí školy zdarma, kupní smlouva na štěně samozřejmostí. Někteří psi v naší chovatelské stanici jsou import z Itálie, Anglie, Slovinska, Rakouska, Holandska a mají mnoho výstavních titulů, šampioni - přesto netrvám na návštěvách výstav. Podstatné je hlavně to, aby se štěňátka měla u nových majitelů dobře. 

Přijímáme rezervace na štěňata border kolie - jaro a léto 2017 ! Máme krásná štěňátka !

www.border-kolie.cz   

www.jorksirskyterier.cz

www.civava-civava.cz

 

Mláďata opiček

V naší chovatelské stanici máme také ochočená mláďata opiček! Každý trenér pečuje a cvičí konkrétní zvířata, někdy od krmení na lahvi do dospělosti. Miminka jsou v domácnosti s trenérem a rodinnými příslušníky v milujícím a zábavném prostředí pro zvířata.  

Zvířata pro film a reklamu

Veškeré činnosti se zvířaty pro film a reklamu s našimi tréninkovými metodami zvířata baví.  Pozitivním posilováním docílíme výsledků, které potřebujete pro učinkování zvířat ve filmu, televizi, reklamách, videoklipech nebo na akcích s přítomností živých zvířat.

Věnujeme se chovu zvířat, péči o zvířata a tréninku zvířat pro film s důrazem na šťastné a bezpečné prostředí pro zvířata a s udržením nejvyšších bezpečnostních standartů. Naše pozornost, láska a péče o každé zvíře nás odlišuje od ostatních, jak lze snadno vidět na každém natáčení nebo živé akci.

V loňském roce jsme se podíleli na přípravě dětského pořadu České televize Telefon, kde se v různých dílech zůčastnilo více pejsků z naší psí školy. Všechny trenéry se psy  jste mohli vidět při natáčení několika dílů o zvířatech, nejzajímavější natáčení bylo s mládětem žirafy v pražské ZOO,kterou navštívili čivavy z naší chovatelské stanice. V loňském roce jsme opět natočili také několik odborných reportáží pro televizi NOVA. 

Naše zvířata jsou připravena pracovat na svém dalším filmu, seriálu pro televizi nebo komerčním projektu. Pokud sháníte zvířecího herce, kontaktujte nás. 

 

 

 


aktuality
Nové fotky štěňátek na prodej z naší chovatelské stanice
[14.6.2017] Nabízíme štěňátka !
Přijímáme rezervace na výcvik psů, hlídání psů s výcvikem
[13.6.2017] TEL: 602 368 265 Psi jsou ubytováni u trenérů doma v Praze, Mělníku a České Lípě. Přečtěte si, proč nemáme psí hotel a jak to u nás funguje.
ŚTASTNÝ NOVÝ ROK
[30.12.2016] PŘEJEME VÁM I VAŠIM ČTYŘNOHÝM KAMARÁDŮM HODNĚ ŠTĚSTÍ, BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT V NOVÉM ROCE 2017.
ZMĚNA TEL. ČÍSLA
[22.11.2016] 606 925 150
Nové podzimní kurzy 2016 a současně přijímáme rezervace na výcvik psů s ubytováním !
[2.10.2016] Přijeďte si k nám vybrat kurz pro vás a vašeho psa. Můžete docházet a pomůžeme vám psa vycvičit nebo ho vycvičíme sami bez vás ...
 
  

Výcvik psů
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám