k

Výcvik psů

 

 

!!ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA!!

606 925 150

  
   Výcvik psů:
- výcvikem psů všech plemen se zabýváme 39 let
- od ledna 1996 1.soukromá psí škola v ČR a živnost
- najdete nás v Praze a České Lípě

 

  

Pomohli jsme mnoha majitelům nejrůznějších malých a velkých plemen psů. Neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Pomáháme i těm, kteří již s někým zkoušeli svého psa vycvičit, ale bezúspěšně.

 

V našem oploceném areálu můžete absolvovat kurz pro majitele psů s individuálním přístupem či ve skupinách. Vašeho psa můžeme vycvičit i sami bez vás, psi jsou ubytováni v domě (přizpůsoben pro naši práci s místnostmi a koupelnou pro psy) nebo venkovní kotce, zahrada 5000 m2.

 

Radíme, učíme, vysvětlujeme. U nás necvičíte s elektrickými obojky, stahovacími obojky nebo ostnatými obojky. To si určitě nejlepší přítel člověka – pes - nezaslouží, i ten nejméně přizpůsobivý a problémový pes má duši a existují způsoby, jak takového psa zvládnout a vycvičit pro běžný život.

 

Zabýváme se třicet let i chovem psů, část našich psů pochází z celosvětově uznávaných odchovů, za ta léta se u nás narodila štěňata, která přinesla radost majitelům nejen po Evropě, ale i dál … Máme psy šampiony a máme i psí kamarády jiných kvalit. Naši psi se úspěšně zúčastnili Mistrovství republiky, Mistrovství Evropy, Mistrovství světa. Naším životem neprošel jeden nebo šest nadaných pejsků, kteří jsou poslušní a proto se cítíme být povoláni radit majitelům psů … Neustále řešíme psy: trénujeme, cvičíme, radujeme se ze štěňátek, vychováváme a o staré psy pečujeme do jejich posledního dne. Žijeme s nimi a své zkušenosti předáváme. Syn Vašek se věnuje psům odmalička a živnost si oficiálně zřídil v osmnácti letech ... Vašek zdědil lásku ke zvířatům a věnuje se nejen tréninku, ale  i chovatelství.

 

Mě osobně fascinuje svět divokých a exotických zvířat, sama jsem chovatelkou a do budoucna mám zájem svůj chov o exotická zvířata ještě rozšířit. Denní soužití v těsné blízkosti s exotickým zvířetem změní pohled člověka na běžné metody tréninku, protože praxe je úplně jiná a vychází ze zkušeností.

 

Se zájemci o výcvik psů v naší psí škole rodinného typu se rádi setkáme a všechny Vaše dotazy zodpovíme osobně. Rozměr a metodiku kurzů nezveřejňujeme detailně na našem webu. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz, spolu s přihláškou se platí záloha 1000 Kč. Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách. 

 

Telefonujte 606 925 150 (Praha), 608 299 961 (Česká Lípa) nebo napište své telefonní číslo do emailu   ambra@iol.cz  a ozveme se - abychom se domluvili na setkání, kde projednáme podrobnosti.

Těšíme se na první společný trénink s každým, kdo chce svého psa vychovat a vycvičit !

                                                                                         Věra Brunclíková

 Nové kurzy 2017 pro majitele a současně přijímáme rezervace na výcvik s ubytováním psů ! 

 

Nabízíme také nové kurzy agility - přijímáme zájemce !!!

Fotky ze cvičení ve skupině psů, ale nabízíme i tréninky s individuálním přístupem a konzultace.Moje GORILA - moje heart láska !

 


 Splněný sen (...ještě, že existují hypotéky ...)- rozlehlý dům - půlroční rekonstrukcí 2015 uzpůsoben pro spoustu psů - s rozlehlou zahradou na ,,samotě u lesa,, je připraven pro ubytování Vašich psích miláčků, které si k nám dáte do výcviku. Tady nikomu štěkot nevadí !
 

Nabízíme:

·       vynikající výsledky trenérů ve výcviku psů s vlastními psy ! /Reprezentace na Mistrovstvích    světa, Evropy, republiky/

·       štěňata a mladé psy několika plemen z chovatelské stanice Ambra Professional

·       zpevněnou parkovací plochu přímo v areálu psí školy Praha 7, Vodácká

·       kvalitně oplocený velký čistý areál pouze pro výcvik psů

·       hezké přírodní prostředí přímo na břehu Vltavy / u ZOO

·       možnost tréninku denně 9 až 20 hodin včetně víkendů a svátků

·       možnost individuálního přístupu při výcviku psa

·       stále nové a moderní metody ve výcviku psů

·       lepší uspokojování potřeb klienta při tréninku osobním přístupem

·       přesné začátky výuky, organizovanost, systematičnost

 

 

  

 

POZOR! Chceme, aby se všichni naši zákazníci u nás cítili dobře - tzn. i celebrity, kteří naši psí školu se svými psy navštěvují. Odložte videokamery,foťáky a věnujme se Vašemu psovi ...  Díky za pochopení.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Pobočka Česká Lípa : Vašek Brunclík TEL: 608 299 961 Konzultace zdarma a sleva pro majitele štěňat do 1 roku.

Specializace na problematické a tkzv. nezvladatelné psy.

Chovatelská stanice Ambra Professional:

Přejeme si, aby majitelé našich štěňat byli spokojení,

ale musíme se postarat o to, aby naše štěňata byla šťastná !

Nabízíme štěňátka i dospělé jedince, přijímáme rezervace na štěňátka ! Pro nové majitele našich štěňat návštěvy psí školy zdarma, kupní smlouva na štěně samozřejmostí. Někteří psi v naší chovatelské stanici jsou import z Itálie, Anglie, Slovinska, Rakouska, Holandska a mají mnoho výstavních titulů, šampioni - přesto netrvám na návštěvách výstav. Podstatné je hlavně to, aby se štěňátka měla u nových majitelů dobře. 

Přijímáme rezervace na štěňata border kolie - jaro a léto 2017 !

www.border-kolie.cz

www.jorksirskyterier.cz

www.civava-civava.cz

Tři krásná velbloudí mláďátka na prodej ! www.zvirataprofilm.cz


To have the rare white lions? White or adult lions cubs for sale! Own breeding with all documents. Contact us now! Just contact us & get your own! Not for those interested in Czech
www. exoticanimalsforsale.biz

 

 

 


aktuality
ŚTASTNÝ NOVÝ ROK
[30.12.2016] PŘEJEME VÁM I VAŠIM ČTYŘNOHÝM KAMARÁDŮM HODNĚ ŠTĚSTÍ, BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT V NOVÉM ROCE 2017.
ZMĚNA TEL. ČÍSLA
[22.11.2016] 606 925 150
Nové podzimní kurzy 2016 a současně přijímáme rezervace na výcvik psů s ubytováním !
[2.10.2016] Přijeďte si k nám vybrat kurz pro vás a vašeho psa. Můžete docházet a pomůžeme vám psa vycvičit nebo ho vycvičíme sami bez vás ...
Aktuální AKCE
[5.8.2016] Vašek Brunclík TEL: 608 299 961 Specializace na problematické a tkzv. nezvladatelné psy. Konzultace zdarma a sleva pro majitele štěňat do 1 roku.
Přijímáme rezervace na výcvik psů, hlídání psů s výcvikem v nové pobočce Liberecký kraj
[3.6.2016] poblíž České Lípy. TEL: 602 368 265 Psi jsou ubytováni u trenérů doma v Praze, Mělníku a České Lípě. Přečtěte si, proč nemáme psí hotel a jak to u nás funguje.
 
  

Výcvik psů
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám