k

Výcvik psů

 

  
   Výcvik psů:
 - výcvikem psů všech plemen se zabýváme 38 let
- od ledna 1996 1.soukromá psí škola v ČR a živnost
 

Pomohli jsme mnoha majitelům nejrůznějších malých a velkých plemen psů. Neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Pomáháme i těm, kteří již s někým zkoušeli svého psa vycvičit, ale bezúspěšně.

 

V našem oploceném areálu můžete absolvovat kurz pro majitele psů s individuálním přístupem či ve skupinách. Vašeho psa můžeme vycvičit i sami bez vás, psi jsou ubytováni v domě (přizpůsoben pro naši práci s místnostmi a koupelnou pro psy) nebo venkovní kotce, zahrada 5000 m2.

 

Radíme, učíme, vysvětlujeme. U nás necvičíte s elektrickými obojky, stahovacími obojky nebo ostnatými obojky. To si určitě nejlepší přítel člověka – pes - nezaslouží, i ten nejméně přizpůsobivý a problémový pes má duši a existují způsoby, jak takového psa zvládnout a vycvičit pro běžný život.

 

Zabýváme se třicet let i chovem psů, část našich psů pochází z celosvětově uznávaných odchovů, za ta léta se u nás narodila štěňata, která přinesla radost majitelům nejen po Evropě, ale i dál … Máme psy šampiony a máme i psí kamarády jiných kvalit. Naši psi se úspěšně zúčastnili Mistrovství republiky, Mistrovství Evropy, Mistrovství světa. Naším životem neprošel jeden nebo šest nadaných pejsků, kteří jsou poslušní a proto se cítíme být povoláni radit majitelům psů … Neustále řešíme psy: trénujeme, cvičíme, radujeme se ze štěňátek, vychováváme a o staré psy pečujeme do jejich posledního dne. Žijeme s nimi a své zkušenosti předáváme.

 

Mě osobně fascinuje svět divokých a exotických zvířat, sama jsem chovatelkou a do budoucna mám zájem svůj chov o exotická zvířata ještě rozšířit. Denní soužití v těsné blízkosti s exotickým zvířetem změní pohled člověka na běžné metody tréninku, protože praxe je úplně jiná a vychází ze zkušeností.

 

Se zájemci o výcvik psů v naší psí škole rodinného typu se rádi setkáme a všechny Vaše dotazy zodpovíme osobně. Rozměr a metodiku kurzů nezveřejňujeme detailně na našem webu. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz, spolu s přihláškou se platí záloha 1000 Kč. Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách. 

 

 Nové kurzy !                

Kontaktujte nás  ambra@iol.cz (uveďte prosím své tel. číslo a dobu, kdy máme volat) nebo telefonujte 602 368 265, reagujeme i na SMS, ozveme se - abychom se domluvili na setkání.

            Tréninky s individuálním přístupem !

Těšíme se na první společný trénink s každým, kdo chce svého psa vychovat a vycvičit !

                                                                                         Věra Brunclíková

 

 

Fotky ze cvičení ve skupině psů, ale nabízíme i tréninky s individuálním přístupem a konzultace.Moje GORILA - moje heart láska !V červenci 2015 přišli ke mně domů na výchovu a trénink pro filmování dva zlobiví opičáci . ( Pořád uklízím ...)

Výchova a výcvik opičích raubířů pro americký velkorozpočtový velkofilm The Zookeeper´s Wife, v USA slavná  herečka Jessica Chastain a já - opičí uklízečka heartsmiley.


 Splněný sen (...ještě, že existují hypotéky ...)- rozlehlý dům - půlroční rekonstrukcí 2015 uzpůsoben pro spoustu psů - s rozlehlou zahradou na ,,samotě u lesa,, je připraven pro ubytování Vašich psích miláčků, které si k nám dáte do výcviku. Tady nikomu štěkot nevadí !
 

Nabízíme:

·       vynikající výsledky trenérů ve výcviku psů s vlastními psy ! /Reprezentace na Mistrovstvích    světa, Evropy, republiky/

·       štěňata a mladé psy několika plemen z chovatelské stanice Ambra Professional

·       zpevněnou parkovací plochu přímo v areálu psí školy Praha 7, Vodácká

·       kvalitně oplocený velký čistý areál pouze pro výcvik psů

·       hezké přírodní prostředí přímo na břehu Vltavy / u ZOO

·       možnost tréninku denně 9 až 20 hodin včetně víkendů a svátků

·       možnost individuálního přístupu při výcviku psa

·       stále nové a moderní metody ve výcviku psů

·       lepší uspokojování potřeb klienta při tréninku osobním přístupem

·       přesné začátky výuky, organizovanost, systematičnost

 

 

  

 

POZOR! Chceme, aby se všichni naši zákazníci u nás cítili dobře - tzn. i celebrity, kteří naši psí školu se svými psy navštěvují. Odložte videokamery,foťáky a věnujme se Vašemu psovi ...  Díky za pochopení.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Chovatelská stanice Ambra Professional:

Přejeme si, aby majitelé našich štěňat byli spokojení,

ale musíme se postarat o to, aby naše štěňata byla šťastná !

Nabízíme štěňátka i dospělé jedince, přijímáme rezervace na štěňátka ! Pro nové majitele našich štěňat návštěvy psí školy zdarma, kupní smlouva na štěně samozřejmostí. Někteří psi v naší chovatelské stanici jsou import z Itálie, Anglie, Slovinska, Rakouska, Holandska a mají mnoho výstavních titulů, šampioni - přesto netrvám na návštěvách výstav. Podstatné je hlavně to, aby se štěňátka měla u nových majitelů dobře.

www.border-kolie.cz

www.jorksirskyterier.cz

www.civava-civava.cz

www.zvirataprofilm.cz

To have the rare white lions? White or adult lions cubs for sale! Own breeding with all documents. Contact us now! Just contact us & get your own! Not for those interested in Czech
www. exoticanimalsforsale.biz

 

 


aktuality
Nové kurzy
[13.4.2016] Otevíráme nové kurzy agility, přijímáme začátečníky, kontaktujte nás !
Přání
[24.12.2015] Příjemné prožití vánočních svátků, hodně radosti, zdraví, lásky a skvělý rok 2016 Přeje psí škola AMBRA
Máme štěňátka !
[7.12.2015] Border kolie s PP a jorkšírský terier s PP
www.zvirataprofilm.cz
[9.6.2015] Odkaz na www.zvirataprofilm.cz
Přijímáme rezervace na výcvik psů, hlídání psů s výcvikem v nové pobočce Liberecký kraj
[13.4.2015] poblíž České Lípy. TEL: 602 368 265
 
  

Výcvik psů
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám