k

Výcvik psů

 

 

  Výcvik psů:
- výcvikem psů všech plemen se zabýváme 39 let
- od ledna 1996 1.soukromá psí škola v ČR a živnost
- najdete nás v Praze a na "samotě" u České Lípy
- tréninky i v angličtině a němčině

PRAHA -  602 368 265

ČESKÁ LÍPA - 608 299 961 

Bohužel v lokalitě kolem našeho domu je výrazně zhoršený signál, pokud se nedovoláte, napište SMS nebo e-mail a ozveme se.  

ambra@psiskola.cz

 

Věra Brunclíková - 602 368 265

 

Pomohli jsme mnoha majitelům nejrůznějších malých a velkých plemen psů. Neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Pomáháme i těm, kteří již s někým zkoušeli svého psa vycvičit, ale bezúspěšně.

 

V obou našich oplocených rozlehlých  areálech s agility dráhami (Praha a nedaleko České Lípy) můžete absolvovat kurz pro majitele psů s individuálním přístupem či ve skupinách.

 

Vašeho psa můžeme vycvičit i sami bez vás, psi jsou ubytováni v domě (přizpůsoben plně pro naši práci s místnostmi a koupelnou pro psy) nebo venkovní kotce + zateplené boudy, zahrada 5000 m2 s potokem a krásná příroda kolem ... 

 

Radíme, učíme, vysvětlujeme. U nás necvičíte s elektrickými obojky, stahovacími obojky nebo ostnatými obojky. To si určitě nejlepší přítel člověka – pes - nezaslouží, i ten nejméně přizpůsobivý a problémový pes má duši a existují způsoby, jak takového psa zvládnout a vycvičit pro běžný život. 

 

Zabýváme se třicet let i chovem psů, část našich psů pochází z celosvětově uznávaných odchovů, za ta léta se u nás narodila štěňata, která přinesla radost majitelům nejen po Evropě, ale i dál … Máme psy šampiony a máme i psí kamarády jiných kvalit. Naši psi se úspěšně zúčastnili Mistrovství republiky, Mistrovství Evropy, Mistrovství světa. Naším životem neprošel jeden nebo šest nadaných pejsků, kteří jsou poslušní a proto se cítíme být povoláni radit majitelům psů … Neustále řešíme psy: trénujeme, cvičíme, radujeme se ze štěňátek, vychováváme a o staré psy pečujeme do jejich posledního dne. Žijeme s nimi a své zkušenosti předáváme. Syn Vašek se věnuje psům odmalička a živnost si oficiálně zřídil v osmnácti letech ... Vašek zdědil lásku ke zvířatům a věnuje se nejen tréninku, ale  i chovatelství.

 

Mě osobně fascinuje svět divokých a exotických zvířat, sama jsem chovatelkou a do budoucna mám zájem svůj chov o exotická zvířata ještě rozšířit. Denní soužití v těsné blízkosti s exotickým zvířetem změní pohled člověka na běžné metody tréninku, protože praxe je úplně jiná a vychází ze zkušeností.

 

Se zájemci o výcvik psů v naší psí škole rodinného typu se rádi setkáme a všechny Vaše dotazy zodpovíme osobně. Rozměr a metodiku kurzů nezveřejňujeme detailně na našem webu. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz, spolu s přihláškou se platí záloha 1000 Kč. Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách. 

Kontakt:  

Praha - 602 368 265  

Areál u České Lípy - 608 299 961   

Bohužel v lokalitě kolem našeho domu je výrazně zhoršený signál, pokud se nedovoláte, napište SMS nebo e-mail a ozveme se.  

ambra@psiskola.cz

Těšíme se na první společný trénink s každým, kdo chce svého psa vychovat a vycvičit !

                                                                                         Věra Brunclíková

 

 Nové kurzy 2018 pro majitele a současně přijímáme rezervace na výcvik s ubytováním psů ! 

 

Nabízíme také nové kurzy agility - přijímáme zájemce !!!

Fotky ze cvičení ve skupině psů, ale nabízíme i tréninky s individuálním přístupem a konzultace.Moje GORILA - moje heart láska !


 


 Splněný sen (...ještě, že existují hypotéky ...)- rozlehlý dům - půlroční rekonstrukcí 2015 uzpůsoben pro spoustu psů - s rozlehlou zahradou na ,,samotě u lesa,, je připraven pro ubytování Vašich psích miláčků, které si k nám dáte do výcviku. Tady nikomu štěkot nevadí !

 

Nabízíme:

·       vynikající výsledky trenérů ve výcviku psů s vlastními psy ! /Reprezentace na Mistrovstvích    světa, Evropy, republiky/

·       štěňata a mladé psy několika plemen z chovatelské stanice Ambra Professional

·       zpevněnou parkovací plochu přímo v areálu psí školy Praha 7, Vodácká

·       kvalitně oplocený velký čistý areál pouze pro výcvik psů

·       hezké přírodní prostředí přímo na břehu Vltavy / u ZOO

·       možnost tréninku denně 9 až 20 hodin včetně víkendů a svátků

·       možnost individuálního přístupu při výcviku psa

·       stále nové a moderní metody ve výcviku psů

·       lepší uspokojování potřeb klienta při tréninku osobním přístupem

·       přesné začátky výuky, organizovanost, systematičnost

 

 

  

 

POZOR! Chceme, aby se všichni naši zákazníci u nás cítili dobře - tzn. i celebrity, kteří naši psí školu se svými psy navštěvují. Odložte videokamery,foťáky a věnujme se Vašemu psovi ...  Díky za pochopení.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Pobočka Česká Lípa : Vašek Brunclík TEL: 608 299 961 Konzultace zdarma a sleva pro majitele štěňat do 1 roku.

Specializace na problematické a tkzv. nezvladatelné psy.

                              Chovatelská stanice Ambra Professional:

Přejeme si, aby majitelé našich štěňat byli spokojení,

ale musíme se postarat o to, aby naše štěňata byla šťastná !

Nabízíme štěňátka i dospělé jedince, přijímáme rezervace na štěňátka ! Pro nové majitele našich štěňat návštěvy psí školy zdarma, kupní smlouva na štěně samozřejmostí. Někteří psi v naší chovatelské stanici jsou import z Itálie, Anglie, Slovinska, Rakouska, Holandska, Maďarska a mají mnoho výstavních titulů, šampioni - přesto netrvám na návštěvách výstav. Podstatné je hlavně to, aby se štěňátka měla u nových majitelů dobře. 

Přijímáme rezervace na štěňata border kolie -  jaro 2018 ! Čekáme štěňátka !

 

 

www.border-kolie.cz   

www.jorksirskyterier.cz

www.civava-civava.cz

 

Mláďata opiček

V naší chovatelské stanici máme také ochočená mláďata opiček! Každý trenér pečuje a cvičí konkrétní zvířata, někdy od krmení na lahvi do dospělosti. Miminka jsou v domácnosti s trenérem a rodinnými příslušníky v milujícím a zábavném prostředí pro zvířata.  

 

Zvířata pro film a reklamu

Veškeré činnosti se zvířaty pro film a reklamu s našimi tréninkovými metodami zvířata baví.  Pozitivním posilováním docílíme výsledků, které potřebujete pro učinkování zvířat ve filmu, televizi, reklamách, videoklipech.

Věnujeme se chovu zvířat, péči o zvířata a tréninku zvířat pro film s důrazem na šťastné a bezpečné prostředí pro zvířata a s udržením nejvyšších bezpečnostních standartů. Naše pozornost, láska a péče o každé zvíře nás odlišuje od ostatních, jak lze snadno vidět na každém natáčení.

V loňském roce jsme se podíleli na přípravě dětského pořadu České televize Telefon, kde se v různých dílech zůčastnilo více pejsků z naší psí školy. Všechny trenéry se psy  jste mohli vidět při natáčení několika dílů o zvířatech, nejzajímavější natáčení bylo s mládětem žirafy v pražské ZOO,kterou navštívili čivavy z naší chovatelské stanice. V loňském roce jsme opět natočili také několik odborných reportáží pro televizi NOVA. 

Pokud sháníte zvířecího herce, kontaktujte nás. 

 

 

 

 

 

 

 


aktuality
My cvičíme za Vás - volné místo
[1.6.2018] Výcvik psa s ubytováním u nás bez Vás. Nabízíme volné místo ! Jestli nechcete se svým psem z jakýchkoliv důvodů navštěvovat výcvik sami a cvičit ho sami, přijímáme rezervace na výcvik psa bez Vás - s ubytováním u trenéra. Kapacita je omezena na maximálně tři psy.
Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.
[23.12.2017]
Hledám adoptivní rodiče - sponzory pro tři mláďata opic a jednoho opičího seniora
[31.7.2017] Již nějakou dobu jsem opičí máma na mateřské dovolené s opičími trojčaty, dva kluci a jedna holka. Vždycky jsem toužila jednoho krásného dne odjet do opičího útulku na Borneo a využít všechny moje schopnosti a zkušenosti… tak teď to mám. A k tomu jeden dospělý opičák …
Nikdo z nás není docela normální . . .
[30.7.2017] Prázdninový pátek byla v naší škole akcička pro naše zákazníky a jejich psí kámoše. Všichni se mohli předvádět po svém, tak někteří páníčci rovnou přijeli s oblečenými psy ... z auta právě vystoupila Červená Karkulka ...
Nové fotky štěňátek na prodej z naší chovatelské stanice
[25.7.2017] Nabízíme štěňátka !
 
  

Výcvik psů
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám