k

Aktuality

Přijímáme rezervace na výcvik psů, hlídání psů s výcvikem

[13.06.2017] TEL: 602 368 265 Psi jsou ubytováni u trenérů doma v Praze, Mělníku a České Lípě. Přečtěte si, proč nemáme psí hotel a jak to u nás funguje.

 

 

S blížícím se letním obdobím vždy stoupá poptávka po službě ubytování psů v době dovolených.  V naší psí škole nabízíme tuto službu celoročně, ale nefungujeme jako klasický psí hotel. Nabízíme totiž hlídání psů s programem pro jednotlivé psy na míru a výcvikem podle požadavků jejich majitelů.

 

Proč ? Nechtěla jsem klasický psí hotel, kde se psi většinu času nudí, vyjí a štěkají, to by mě nebavilo. Namísto toho, abychom hlídali velké množství psů najednou se počet pejsků u nás ubytovaných dá spočítat na prstech jedné ruky a žijí po dobu dovolené u trenéra doma, v domě se zahradou. Psi ubytovaní v Praze jsou u Věry Brunclíkové, Vašek Brunclík má psy u České Lípy a Petr Paloušek u Mělníka. Pro malé pejsky a psy zvyklé v domě zejména na úzký kontakt s majitelem je to příjemnější řešení. U každého trenéra jsou současně jeden až dva psi, mohou bydlet  v domě a k dispozici je zahrada i kotce pro psy, kteří jsou zvyklí spát v boudě v kotci.  Každý pes má denně trénink a po dobu pobytu ho cvičíme, takže se vám může vrátit velmi poslušný pes, který netahá na vodítku a přiběhne na přivolání od psů. Samozřejmě, že bude poslouchat i vás - obdobným způsobem se cvičí psi například pro nevidomé.  Každý pes u nás najde psí kamarády, protože máme vlastní psy. Program pro jednotlivé psy je různý - velká zahrada 5000 m2, venkov - krásná příroda nedaleko Máchova jezera, cvičíme ve městě  - metro,  velká frekvence lidí nebo psů v psí škole mezi účastníky kurzů ...

 

Na rozdíl od ostatních vyžadujeme veterinární vyšetření z laboratoře, že pes je zdravý a s politováním musím konstatovat, že více než polovina zájemců o naše služby teprve v tu chvíli zjistí, že jejich pes je napadený vnitřními parazity apod... Umím si představit, jaká situace v tomto směru panuje v jiných zařízeních, kde se psi střídají ...  My přijímáme pouze zdravé psy a rozhodující pro nás není potvrzení od veterináře, ale výsledky laboratorního vyšetření. Není to nic složitého, na veterině už jste se psem určitě byli.  A právě z toho důvodu je lepší rezerovat si termín s předstihem pro případ, že by se pes před nástupem musel přeléčit.

 

Jestli chcete spojit příjemné s užitečným a získat více informací, můžete si pobyt s výcvikem a programem pro vašeho psa objednat při osobní návštěvě u nás - kontaktujte nás.

 

Budeme se těšit !

 

                                      

 

 

 

 

 


 

Aktuality
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám