k

Aktuality

Hlídání pejsků ! My cvičíme za Vás ! Určitě víte, že podobným způsobem se cvičí psí asistenti pro n

[11.12.2020] Pejsci v domě. A bude umět poslouchat tak, jak potřebujete - mezi psy a lidmi, lze včetně přivolání. Naučíte se svého vycvičeného psa vést tak, jako byste ho cvičili sami. Co byste chtěli, aby váš pes uměl ?

 

Výcvik a hlídání pejsků s výchovou u nás bez majitele

(uvnitř v domě, měsíčně jen tři volná místa) individuální péče o pejska v příjemném prostředí rodinného domu s velkou zahradou a agility dráhou ! Jedná o individuální péči s omezenou kapacitou, pejsci chodí na procházky a maximálně se jim věnuji po všech stránkách.

 

Jestli nechcete se svým psem z jakýchkoliv důvodů navštěvovat výcvik a cvičit ho sami, přijímáme rezervace na výcvik psa bez Vás - s ubytováním u trenéra doma.

 

Cvičíme v našem areálu u České Lípy, jezdíme trénovat do našeho pražského areálu v Praze 7 - Troji. Vše dohodou, protože fungujeme na dvou pobočkách. 

 

Kapacita je omezena na maximálně tři psy, proto je nutná rezervace. Kapacita je omezena z toho důvodu, že většina pejsků od zákazníků bydlí v bytě/domě a i protože výcvik psa touto formou je časově náročný - pejskovi ve výcviku/výchově bez majitele - je nutné věnovat se intenzivně prakticky celý den včetně převozů autem na trénink. Obzvášť u psů, kteří již mají určité zlozvyky je tato forma tréninku úspěšná. 

V naší psí škole nabízíme tuto službu celoročně, ale nefungujeme jako klasický psí hotel. Nabízíme totiž individuální péči při hlídání psů s programem pro jednotlivé psy na míru a výcvikem podle požadavků jejich majitelů  - proto je kapacita omezena na tři psy.

 

Proč ? Nechtěla jsem klasický psí hotel, kde se psi většinu času nudí, vyjí a štěkají, to by mě ani nebavilo. Namísto toho, abychom hlídali větší množství psů najednou se počet pejsků u nás ubytovaných dá spočítat na prstech jedné ruky a žijí po dobu intnzivního tréninku  u trenéra doma. Pro malé pejsky a psy zvyklé žít v bytě/domě  a zvyklé zejména na úzký kontakt s lidmi je to příjemnější řešení. Současně efektivnější, protože učíme psa i jak se má chovat v bytě. Proto je počet omezen. 

 

 Každý pes má denně trénink a po dobu pobytu ho cvičíme, takže se vám vrátí poslušný a vychovaný pes. Samozřejmě, že bude poslouchat i vás - obdobným způsobem se cvičí psi například pro nevidomé, asistenční psi atd.  Každý pes u nás najde psí kamarády, protože máme vlastní psy. Program  je různý - podle potřeb a požadavků majitele na to, co má umět.

 

Cena je vždy dohodou podle toho, co má pes umět a kolik s ním bude práce, z toho vychází i délka pobytu. 

 

Ještě více info o tomto typu služby - klikněte zde

 

Chcete se k nám přijet domluvit ? Máte dotazy k této službě ? 

Kontaktujte nás -  telefonujte nebo pište 

 

602 368 265, 602 888 511 Věra Brunclíková – se zvířaty pracuji denně, nabízím celoročně, včetně svátků a prázdnin. Z Trojské psí školy 70 minut autem, vše dohodou.

 

ambra@psiskola.cz


 

Aktuality
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám