k

Aktuality

Hledám adoptivní rodiče - sponzory pro tři mláďata opic a jednoho opičího seniora

[31.07.2017] Již nějakou dobu jsem opičí máma na mateřské dovolené s opičími trojčaty, dva kluci a jedna holka. Vždycky jsem toužila jednoho krásného dne odjet do opičího útulku na Borneo a využít všechny moje schopnosti a zkušenosti… tak teď to mám. A k tomu jeden dospělý opičák …

 

Když se ke psům přidali postupně tři kluci opičáci a jedna opičí holka, říkala jsem si, jak to zvádnu ? Ale já to zvládnu. Musím. 

 

Nechala jsem postavit opičí zázemí, vnitřní a venkovní ubikace mám schválené od veterinární správy, ale protože mám opravdu velký pozemek, chtěla bych pro všechny naše opice vybudovat prostory pro jejich život větší, než uvádí vyhláška. Život s opicemi, to není jen nakoupit banány nebo postavit klece, máme nejen velkou spotřebu ovoce a zeleniny, protože opice všechno nakousnou a zahodí, ale i lana, různé houpačky, hračky a další různé potřeby. Už dlouho věnuji veškerý svůj čas zvířatům.

 

Jsou různé možnosti, ale já se vyhýbám možnostem jezdit s ochočeným mládětem na oslavy narozenin fotit za peníze, objíždět školy s tkzv. přednáškami nebo objíždět různé akce, kde by ochočená mláďata byla atrakcí pro lidi.  Moje cesta je jiná. Nebráním se pouze možnosti použít zvířata pro film a natáčení nebo reklamy ovšem za mých podmínek. 

Pokud máte zájem stát se adoptivními rodiči/sponzory, kontaktujte mě a domluvíme se na návštěvě. 

                                                                                                                                    Věra Brunclíková

 

Opičí kluci Chip a Dale + opičí slečna Isis

S Jessicou Chastain a se dvěma mě svěřenými opičáky Pepíčkem a Kájou, které jsem skoro rok cvičila pro Hollywood -  film The Zookeeper's Wife -  Úkryt v ZOO (v ČR měl film premieru v březnu 2017).  Dost děsivý příběh ...

Isinka: "Polož ten foťák, chci Ti skočit kolem krku !" "Blé, Chip mě ten salát zase nakousl ..."

"Hele,Chipe, jestli neseženem sponzory, klidně můžu hrát v nějakým filmu upíra !"

" NIkdo by se tě nebál ...! "

A teď si spolu pěkně vlezeme na strom, protože jsem ti tam schovala dobrůtky ...


 

Aktuality
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám