k

Tanec se psem

Poprvé se mohli diváci s touto atraktivní podívanou setkat v roce 1991, v roce 1994 byla vypracována mezinárodní pravidla volného stylu za doprovodu hudby. Nemyslete si, že vezmete svého psa do náruče a budete s ním tančit ! Zmýlil by se také ten, kdo by se domníval, že psa chytí za přední nohy a budou tančit tímto způsobem !

 

obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem

 

Jedná se o krátká  vystoupení, kdy předvedete se psem do rytmu hudby sestavu skládající se z běžných prvků poslušnosti a originálních triků (proplétání mezi nohama, přeskakování spojených rukou, válení sudů, otočky, couvání ...). Soutěž má svá pravidla.
Pro tento druh zábavy se hodí i starší psi, protože tato činnost může být fyzicky přizpůsobena kondici psa. Některé zahraniční kluby dokonce organizují turnaje pro své členy (USA) nebo Poháry plemen. Podívaná je to velmi atraktivní - ať již sledujete rotvajlera pohupujícího se před páníčkem ve stylovém oblečení v doprovodu pohodové country ; děti s retrívry; holky v blýskavých disco oblečcích s ridgebacky nebo dámy v kostýmech a vestičkách s veselými border colliemi. Hodnotí se obtížnost prvků, originalita sestavy a souhra soutěžní dvojice .

Chcete se k nám přijet domluvit ?

Kontaktujte nás na ambra@psiskola.cz

nebo telefonujte 602 368 265, abychom se domluvili na setkání.

 

 


aktuality
Moje opice
[08.04.2020] Vždycky jsem toužila jednoho krásného dne odjet do opičího útulku na Borneo a využít všechny moje schopnosti a zkušenosti … Všem mým zvířatům je jedno, jestli je psí škola otevřená nebo zavřená - oni chtějí jíst ! Bez ohledu na zavřenou psí školu zvířata musí jíst.
Připravili jsme pro vás zcela nově kurz cvičení 8 hodinových tréninků – cena 999 Kč.
[27.03.2020] Současně u všech nově přihlášených klientů po skončení karantény zlevníme každý kurz o 500 Kč.
Otevřeně ...
[26.03.2020]
Hlídání pejsků ! My cvičíme za Vás ! Asi víte, že podobným způsobem se cvičí psi pro nevidomé ..
[20.11.2019] Pejsci v domě. A bude umět poslouchat tak, jak potřebujete - mezi psy a lidmi, lze včetně přivolání. Naučíte se svého vycvičeného psa vést tak, jako byste ho cvičili sami. Co byste chtěli, aby váš pes uměl ?
Dnes je první letní den a Slunovrat ...
[21.06.2019] já i moje psí smečka a opičáci vám přejeme krásné léto a nezapomeňte - pokud potřebujete v létě hlídání nebo výcvik s ubytováním pejska u mě, jsou ještě nějaká volná místa ... A tady je fotka smějícího se opičáka Dejlíčka, který si léto s pejsky u nás doma užívá !
 
  

Kurzy psí školy > Tanec se psem
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám