Novinka JARO 2010 !!! Speciální kurzy pro majitele čivav a jorkšírských terierů !!!

[18.02.2010] Nabízíme majitelům čivav a jorkšírských terierů možnost zapojit se do skupiny čivav nebo jorků !

Novinka  JARO 2010 !!! Speciální kurzy pro majitele čivav a jorkšírských terierů !!!
Nabízíme majitelům čivav a jorkšírských terierů možnost zapojit se do skupiny čivav a jorků ! Tréninky jmenovaných plemen budou probíhat zvlášť, každé plemeno v jiném termínu.  Máte  možnost zpestřit život svého psa tím, že mu umožníte kontakt s dalšími malými psími kamarády jeho plemene. Pro trénink je připravena dráha agility. Boxy na flyball, které budou vystřelovat i malinké míčky, malé překážky na flyball. Výstavní kruh k dispozici. V době každého tréninku čivav a jorkšíráčků bude kvalitně oplocený areál zcela uzavřen pro ostatní plemena psů !
·         Chcete se svým pejskem navštěvovat naši psí školu a cvičit ve skupince, kde jsou pouze zástupci Vašeho plemene ?
·         Chcete se s jejich majiteli a pejsky pravidelně setkávat a nechat ho s nimi proběhnout ?
·         Chcete svého pejska naučit něčemu novému, co by ho bavilo ?
·         Chcete, aby Vaše tréninky vedl někdo, kdo se výcviku psů dlouhá léta věnuje a současně má doma jorkšíráčky a čivavy ?
Kurzy budou začínat v dubnu, místo je nutné rezervovat. Veškeré informace při osobní návštěvě naší psí školy. Přijeďte se k nám podívat, termíny pro zápis :

středa 10 .3. v 19,00 hodin

sobota 13.3. ve 12,45 hodin