k

Aktuality

Nikdo z nás není docela normální . . .

[30.07.2017] Prázdninový pátek byla v naší škole akcička pro naše zákazníky a jejich psí kámoše. Všichni se mohli předvádět po svém, tak někteří páníčci rovnou přijeli s oblečenými psy ... z auta právě vystoupila Červená Karkulka ...

Nikdo z nás není docela normální ...

Páni a paní, vím jak se ruší žal, mrkněte na náš školní psí karneval !!!

 Asi všichni záviděli Beníčkovi, že má s paničkou stejné tričko. A Beníček šel za námořníka, protože je labrador a ti milují vodu !!!   Dostala jsem dárečky a moji psi taky dostali dárečky, tak jsem si zapsala, co mě kdo dal, abych věděla, komu mám nadržovat a komu ne. Nejvzdálenější účastníci akce přijeli z Hradce Králové se psem sedmihradským honičem a někteří Pražáci se divili, že jezdí až z Hradce. Kovbojům prý vzdálenost nevadí a tak jejich pes šel za Kovboje a dokonce měl na boku pistolku, možná si ji tam připravil na mě. Hovawart Droopy přijel vymóděný jako Tahitská tanečnice a taky to mají do Prahy pár km.   Stejně jako Badíček hrabě, jehož masku jsem ale nazvala Hrabě Drákula. Pes Rudolf původně pochází z krabice u popelnice a v naší škole navštěvuje  kurzy poslušnosti a obrany, takže šel za Čerta. Je to totiž čert ! 

 

  

 

Viděli jsme taky jezevčíka Ogynku, co šla za švába a dvouhlavce Bernieho. Oba mají masku podle nějakých filmových hrdinů, jejichž název už jsem zapomněla, to jen abyste věděli, proč majitelé vybrali švába a dvouhlavce. Fotku dvouhlavce si pořádně prohlédněte, ta druhá hlava tam fakt je !!!   Viděli jsme psa Ochránce a psa Krále a psa Pionýra a psa Samuraje a psy a štěňata .... a všichni fotili a natáčeli a já taky, ale většina fotek se mě jako vždycky rozmazala, tak prosím, pošlete mě někdo fotky !    A potom jsme grilovali, jedli, pili a povídali jsme si. Někteří psi loudili dlouho a marně, jiní byli úspěšní a některé jsem krmila taky, abych páníčkům trošku kazila výchovu a chodili k nám pořád  !        

 

  V průběhu páteční akce jsme si hned na začátku všichni zacvičili, věnovali se našim psím miláčkům, radili a diskutovali, ukazovali, předváděli a seznamovali se a přesto Někteří čekali, že na závěr programu bude porod paní N., která se akce zúčastnila spolu s manželem a maminkou a statečně snášela vtípky na svůj účet.                

   A do  smíchu rozhodně bylo celé této rodince - na fotce všichni v červeném, protože nejkrásnější maskou se stal pes Beruška a to jejich rotvalejer Edíček. Edík sice chvílemi v kruhu měl dojem, že budou obrany a podle toho se taky chvílemi tvářil, jako Masožravá Beruška ...

    

Ale protože nejkrásnější masku psa zvolili zcela nezávisle zákazníci a nikdo z nás, trenérů ze psí školy nehlasoval, je to férové první místo !!!  Edíček k nám jezdí taky od štěňátkovského věku a taky není Pražák, bydlí pár km za Prahou u Slaného.  Edíček dostal spoustu dárečků a jeho páníček je podaroval mezi ostatní, protože jich bylo hodně a nechal si jenom tričko AMBRA a Edíkovi velkou psí kost - mrkněte na fotku, jak je velká !!!             Na akcičku se začali zákazníci sjíždět v 16, 30 hod a skončili jsme ve 23 hodin, protože ráno začínal v 9 hodin v psí škole výcvik - jinak bychom tam ještě seděli ... ale určitě to není letos poslední akcička, SLIBUJU !!! A taky si pamatuju, kdo nám na příště slíbil hudbu a zásobu kelímků  !  Děkuji všem, kteří přišli, bavit se nikdo nestyděl a bylo to moc moc fajn a taky se omlouvám zklamaným páníčkům, že tady není fotka jejich psa, ale dodají -li mě horliví fotografové fotky, použiji je na webu časem, protože masky byly fakt krásné a moc se Vám povedly ! A naši noví zákazníci z podzimních kurzů, které teprve začnou,  se už  mohou děsit předem, protože pro Vás taky něco vymyslím !!!   A to se TEDA TĚŠTE !!!


 

Aktuality
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám