k

Najdete nás v Praze + Severočeský kraj/Česká Lípa

AMBRA Professional

Věra Brunclíková

Soukromá psí škola a Chovatelská stanice
e-mail: ambra@psiskola.cz
mobil: 602 368 265, 602 888 511

 Praha 7 - Troja, Vodácká (vybavené oplocené cvičiště). Cvičiště se nachází přímo na břehu Vltavy u vodního slalomu, mezi loděnicí a Kanoistickým areálem v ulici Vodácká.

Psí škola Ambra Professional se nachází v přírodním a klidném prostředí pražské čtvrti Troja, přímo na břehu Vltavy u vodáckého kanálu mezi dvěma loděnicemi.

 

Tipy pro Vás -  nebo pro Váš doprovod, zatímco cvičíte se psem J:

 

Vedle loděnice na konci vodáckého kanálu uvidíte repliku Trojského koně se zajímavou přírodní venkovní vinárnou  a malým pódiem, kde se občas konají koncerty. Je možné vstoupit do útrob devítimetrového Trojského koně, v němž se konají výstavy,  posedět venku a občerstvit se.

 

Z druhé strany vodáckého kanálu je restaurace Loděnice, polední menu i hotovky, přírodní krb, venkovní terasa. Nachází se zde baseballové hřiště, cyklistická stezka z Libně do Kralup nad Vltavou, výborná trať na kolečkové brusle (a půjčovna bruslí), atraktivní venkovní umělá horolezecká stěna, tělocvična, fitness club a pro děti krásné dětské hřiště s trampolínou.  

 

Nedaleko od nás je také pražská botanická zahrada s tropickým skleníkem Fata Morgana nebo pěšky dojdete do pražské zoologická zahrady, kterou můžete navštívit i se psem.

Severočeský kraj /Česká Lípa

Na polosamotě a klidném místě u Zahrádek vedle České Lípy.

 


aktuality
Jarní kurzy
[03.05.2024] V jarní rozkvetlé pražské Troji, přímo v rekreační části mezi občerstveními a loděnicemi, na břehu Vltavy, najdete náš oplocený areál s barevnými překážkami pro psy. Tady se vašemu psímu parťákovi bude líbit !
Hlídání s výcvikem ! My cvičíme za Vás !
[17.04.2024]
Školka pro štěňátka
[13.03.2024] Malá fotoreportáž
Štěňátka na prodej
[11.12.2018] Nabízím štěňátka - fenku a pejska ! Matka Sheila Ambra.P. (po matce import Rakousko Wicca of Magic Border´s) + Otec: Brandy CONQUEST import Holandsko
Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.
[23.12.2017]
 
  

O nás > Najdete nás v Praze + Severočeský kraj/Česká Lípa
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám