k

Pořad České televize Chcete mě

Internetové vysílání

 

obrázek psa

 

Spolupracujeme s pořadem Chcete mě

a na stránkách tohoto pořadu objevíte mnoho rad ohledně pořízení pejska, jeho výchově, problémům, výživě, péči, výcviku, které jsem pro pořad připravila a které si můžete pročíst nebo přehrát v jednotlivých dílech pořadu na pomoc zvířatům. V archivu pořadu si můžete vyhledat jednotlivé díly, které pro Vás možná budou při potřebě rady inspirací. A ... nezapomeňte si prohlédnout nabídku opuštěných zvířat z útulků na stránkách pořadu, protože možná některé  čeká právě na Vás. 

 

Web ČT - informace zpracované písemnou formou, klikněte, pokud si chcete rady pročíst:  Chcete mě.    

 Internetové vysílání - v archivu je  29. dílů rad pro majitele psů, které natočily dva štáby pořadu Chcete mě.  Pro internetové vysílání  a výběr  jednotlivých dílů ke shlédnutí klikněte sem:Díl první: Výběr velikosti pejska (4. 4. 2007 - 09:40)


aktuality
Jarní kurzy
[03.05.2024] V jarní rozkvetlé pražské Troji, přímo v rekreační části mezi občerstveními a loděnicemi, na břehu Vltavy, najdete náš oplocený areál s barevnými překážkami pro psy. Tady se vašemu psímu parťákovi bude líbit !
Hlídání s výcvikem ! My cvičíme za Vás !
[17.04.2024]
Školka pro štěňátka
[13.03.2024] Malá fotoreportáž
Štěňátka na prodej
[11.12.2018] Nabízím štěňátka - fenku a pejska ! Matka Sheila Ambra.P. (po matce import Rakousko Wicca of Magic Border´s) + Otec: Brandy CONQUEST import Holandsko
Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.
[23.12.2017]
 
  

Spoluvytváříme > Pořad České televize Chcete mě
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám