Základní poslušnost rodinného psa

Deset psů z devíti tvrdí,

že jste se nenaučili psí řeči, páníčkové!

Tento typ kurzu je vhodný pro všechna plemena psů. Každý, byť malý pes by měl zvládnout základní poslušnost. Není důležité, jak je Váš pes velký a zda se s tímto plemenem "chodí na cvičák", důležité je, každé plemeno psa může být skvěle ovladatelné i ve velké skupině psů a lidí. Věk psa - ideální je začít cvičit se štěňátkem, ale i dospělý pes se dá vycvičit. Naše kurzy navštěvují psi všech věkových kategorií.

obrázek z kurzu základní poslušnost v Troji obrázek z kurzu základní poslušnost v Troji obrázek z kurzu základní poslušnost v Troji

Přivolání psa - je skutečně důležité, aby Váš psí kamarád přiběhl okamžitě na Vaše první zavolání - jedná se o jeho bezpečnost !! Každoročně skončí mnoho psů zbytečně pod koly automobilů.

obrázek kokršpanělaDo útulků pro psy odkládáno mnoho psů z rodin právě proto, že majitelé své psy nedokázali vychovat a stali se jim přítěží. Naučte svého psa neobtěžovat kolemjdoucí v parku vyskakováním a vítáním. Po absolvování našeho kurzu se nemusíte obávat vzít psa do restaurace, na dovolenou, do hotelu. Život Vašeho vychovaného psa bude zcela jistě příjemnější, bude-li moci trávit s Vámi a Vaší rodinou víc času. Výukové programy přiblížíme při osobní schůzce a upravíme dle požadavků majitele. Součástí tohoto typu kurzu jsou samozřejmě odpovědi na všechny Vaše dotazy (výživa, čistotnost, ničení bytového zařízení, hlučnost) + základní teoretické informace.

Naše kurzy úspěšně absolvovala plemena, jejichž výcvik vyžaduje zvláštní přístup.

Každý výukový kurz nemůže probíhat stejně - neboť každý pes vyžaduje zcela jiný přístup. Důležitá je správná motivace a vhodně zvolená metodika. Důsledně respektujeme fakt, že každý pes je jedinečnou osobností a volíme vyhovující metodu.

Majitelka psí školy AMBRA věnuje mimořádnou pozornost výběru trenérů a trenérek, které zaměstnává pro výuku v kurzech a tito vyjímeční, ochotní lidé jsou tu pro to, aby Vám byli těmi nejlepšími učiteli a poskytli Vám podporu.

Představte si, co všechno by Váš pes mohl umět a uvědomte si, že je jen na Vás, jestli tomu tak bude.

První část výuky probíhá individuálně

Váš trenér se Vám plně věnuje a krok za krokem a současně Vám vysvětlí, jak při učení svého psa máte postupovat. Setkáváte se s námi pravidelně a při každé individuální lekci se učíte něco nového. Jedná se o unikátní výukový program s návodem "přímo na míru" pro jednotlivé typy psů a využití jedinečných vlastností daného plemene. Při individuálních lekcích nepostupuje každý pes stejně rychle.  Do individuálních hodin může brát trenér další psy - své psy nebo psy, kteří jsou u nás na internátní Škole v přírodě nebo dalšího majitele se psem, aby byl Váš pejsek rušen a mohlo se lépe nacvičovat.

Vyučujeme 9:00-20:00 denně.

Druhá část výuky probíhá ve skupině

dochází k upevnění a nácviku mezi ostatními psy. Pokud by pes neměl možnost absolvovat nácvik ve skupině, poslouchal by jen do chvíle, než by byl vyrušen jinými psy a lidmi ... Skupinová výuka zahrnuje samozřejmě nácvik přivolání ve smečce pobíhajících psů , ponechání na místě s vyrušením pohybujících se lidí a psů atd.  Lekce se budou v různých formách opakovat až do úplného zvládnutí.

Jestli potřebujete zlepšit přivolání a poslušnost svého psího miláčka mezi ostatními psy , máme pro Vás řešení. Můžete se přihlásit do zlepšovacího kurzu poslušnosti a cvičit se svým psím kámošem či kámoškou, my Vám poradíme, jak na to.  Máte-li zájem zlepšit poslušnost ve skupince psů, můžete se přihlásit. Pravidelným nácvikem ve skupinkách psů se vylepší ovladatelnost každého psa, máme to vyzkoušeno. Areál psí školy Ambra v Troji je místem, kde můžete potkat nejrůznější malá i velká plemena psů a jejich majitele. Vzhledem k tomu, že psí škola Ambra byla oficiálně registrována od ledna 1996, umíte si jistě sami představit, kolik různých plemen a psů jsme měli možnost poznat osobně. Našich kurzů se mohou zúčastnit i psi senioři, kterým chcete osvěžit paměť nebo je nechat zazářit mezi mladými psy - aby měli radost. Těšíme s na Vás i Vaše psí kamarády.

nebo telefonujte 602 368 265, 602 888 511, abychom se domluvili na setkání.

Podíváme se na Vašeho pejska a popovídáme si, všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme osobně.Pomohli jsme mnoha majitelům psů, neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Kurzy jsou v různých cenových relacích a záleží jen na Vás, co si pro svého psa vyberete.

Nezapomeňte si sebou vzít svého psa, jeho očkovací průkaz (v případě nedokončené vakcinace si vyplníte přihlášku a rezervujete termín), spolu s přihláškou se platí záloha 1500 Kč.Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách, areál je osvětlen.

Termíny pro zápis do různých kurzů výcviku psů se mění podle toho, jak máme volná místa, rádi bychom udrželi určitou kvalitu. Budeme se těšit na setkání !

V naší chovatelské stanici nabízíme rezervaci štěňátek po zdravých rodičích, řádná kupní smlouva, chovatelská pomoc a rady, pro nové majitele našich štěňátek trénink agility u nás zdarma.

Kurzy pro účastníky psí školy > Základní poslušnost rodinného psa