k

Tanec se psem

Poprvé se mohli diváci s touto atraktivní podívanou setkat v roce 1991, v roce 1994 byla vypracována mezinárodní pravidla volného stylu za doprovodu hudby. Nemyslete si, že vezmete svého psa do náruče a budete s ním tančit ! Zmýlil by se také ten, kdo by se domníval, že psa chytí za přední nohy a budou tančit tímto způsobem !

 

obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem

 

Jedná se o krátká  vystoupení, kdy předvedete se psem do rytmu hudby sestavu skládající se z běžných prvků poslušnosti a originálních triků (proplétání mezi nohama, přeskakování spojených rukou, válení sudů, otočky, couvání ...). Soutěž má svá pravidla.
Pro tento druh zábavy se hodí i starší psi, protože tato činnost může být fyzicky přizpůsobena kondici psa. Některé zahraniční kluby dokonce organizují turnaje pro své členy (USA) nebo Poháry plemen. Podívaná je to velmi atraktivní - ať již sledujete rotvajlera pohupujícího se před páníčkem ve stylovém oblečení v doprovodu pohodové country ; děti s retrívry; holky v blýskavých disco oblečcích s ridgebacky nebo dámy v kostýmech a vestičkách s veselými border colliemi. Hodnotí se obtížnost prvků, originalita sestavy a souhra soutěžní dvojice .

Chcete se k nám přijet domluvit ?

Kontaktujte nás na ambra@psiskola.cz

nebo telefonujte 602 368 265, abychom se domluvili na setkání.

 

 


aktuality
Hlídání s výcvikem ! My cvičíme za Vás !
[17.06.2022]
Školka pro štěňátka
[13.08.2021] Malá fotoreportáž
Jarní kurzy
[11.04.2019] V jarní rozkvetlé pražské Troji, přímo v rekreační části mezi občerstveními a loděnicemi, na břehu Vltavy, najdete náš oplocený areál s barevnými překážkami pro psy. Tady se vašemu psímu parťákovi bude líbit !
Štěňátka na prodej
[11.12.2018] Nabízím štěňátka - fenku a pejska ! Matka Sheila Ambra.P. (po matce import Rakousko Wicca of Magic Border´s) + Otec: Brandy CONQUEST import Holandsko
Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.
[23.12.2017]
 
  

© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám