k

U nás - u Vás

Psa k nám pravidelně dovážíte - psa jezdíme cvičit k vám domů

zpočátku intenzivněji, později cca 2x týdně. Vhodné u tréninku obrany.

Zaškolení majitele v průběhu výcviku.

Vhodné pro nácvik obrany/přepadení/hlídání objektu.

U dalších typů kurzů doporučujeme jen ve výjimečných případech, protože tohle není správný způsob jak cvičit psa. Spíše Vám doporučuji držet se dál od lidí, kteří Vám nabídnou jezdit cvičit psa k Vám domů, do Vašeho bydliště. Všechny ty příběhy jsou velmi podobné ...

Areál naší psí školy je plný barevných psích překážek, kterými můžeme výuku Vašemu psovi zpestřit a při individuální výuce jistě oceníte i možnost část hodiny nacvičovat za přítomnosti několika našich vycvičených psů (což je nutné zejména u přivolání). Někdy vyučuje několik trenérů najednou a Váš pes i Vy se seznámíte s dalšími absolventy individuálních lekcí, které budete později potkávat ve skupince... Ideální je dojíždění do psí školy.

 

 


aktuality
Moje opice
[08.04.2020] Vždycky jsem toužila jednoho krásného dne odjet do opičího útulku na Borneo a využít všechny moje schopnosti a zkušenosti … Všem mým zvířatům je jedno, jestli je psí škola otevřená nebo zavřená - oni chtějí jíst ! Bez ohledu na zavřenou psí školu zvířata musí jíst.
Připravili jsme pro vás zcela nově kurz cvičení 8 hodinových tréninků – cena 999 Kč.
[27.03.2020] Současně u všech nově přihlášených klientů po skončení karantény zlevníme každý kurz o 500 Kč.
Otevřeně ...
[26.03.2020]
Hlídání pejsků ! My cvičíme za Vás ! Asi víte, že podobným způsobem se cvičí psi pro nevidomé ..
[20.11.2019] Pejsci v domě. A bude umět poslouchat tak, jak potřebujete - mezi psy a lidmi, lze včetně přivolání. Naučíte se svého vycvičeného psa vést tak, jako byste ho cvičili sami. Co byste chtěli, aby váš pes uměl ?
Dnes je první letní den a Slunovrat ...
[21.06.2019] já i moje psí smečka a opičáci vám přejeme krásné léto a nezapomeňte - pokud potřebujete v létě hlídání nebo výcvik s ubytováním pejska u mě, jsou ještě nějaká volná místa ... A tady je fotka smějícího se opičáka Dejlíčka, který si léto s pejsky u nás doma užívá !
 
  

Způsob výuky > U nás - u Vás
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám