k

Výcvik psů

 

 

  Výcvik a výchova malých i velkých psů:
- výcvikem psů se zabýváme od ledna 1996 jako živnost a 1. soukromá psí škola v ČR, praxe je delší ...
- kurzy pro majitele INDIVIDUÁLNĚ nebo SKUPINKY
- výcvik a hlídání psa u nás doma bez majitele
 

 

My se o vás postaráme, po Velikonocích začínáme !

Když v přírodě se bavíte, imunitu zvýšíte.

Psí škola v Troji u vody - bývají zde vodácké závody.

Koronavirus zničíte, když svoje psy cvičíte ! 

Teď žádné velké skupiny - jen tréninkové hodiny.

Překážky, areál oplocený - teď navíc snížili jsme ceny.

Volejte nám ještě dnes, ať je šťastnější váš pes ! 

Tel. 606 925 150       

 

Pomohla jsem mnoha majitelům nejrůznějších malých a velkých plemen psů. Neslibuji ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsem schopna pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa mohu nabídnout. Pomáhám i těm, kteří již s někým zkoušeli svého psa vycvičit, ale bezúspěšně.

 

V obou mých oplocených rozlehlých  areálech s agility dráhami (Praha a nedaleko České Lípy) můžete absolvovat kurz pro majitele psů s individuálním přístupem či ve skupinách, dohodnout se na intenzivních trénincích či konzultaci.

 

Vašeho psa mohu vycvičit i sama bez vás, psi jsou ubytováni v domě (přizpůsoben plně pro mou práci se zvířaty tzn. i místnostmi a koupelnou pro psy) nebo venkovní kotce + zateplené boudy, zahrada 5000 m2 s potokem a krásná příroda kolem ... 

 

Radím, učím, vysvětluji

 

Skoro čtyřicet let se zabývám výcvikem i chovem psů, část mých psů pochází z celosvětově uznávaných odchovů, za ta léta se mě narodila štěňata, která přinesla radost majitelům nejen po Evropě, ale i dál … USA, Afrika, Asie - vycvičení psi  z mojí chovatelské stanice. Není kontinent, kde by nebyl vycvičený pes z mojí chovatelské stanice.  Mám psy šampiony a mám i psí kamarády jiných kvalit. Moji psi se úspěšně zúčastnili Mistrovství republiky, Mistrovství Evropy, Mistrovství světa. Mým životem neprošel jeden nebo šest nadaných pejsků, kteří jsou poslušní a proto se cítím být povolána radit majitelům psů … bylo jich více než dvě desítky tisíc.  Neustále řeším psy: trénuji, cvičím, raduji se ze štěňátek, vychovávám. Žiji s nimi a své zkušenosti předávám

 

Fascinuje mě také svět divokých a exotických zvířat, sama jsem chovatelkou primátů a do budoucna mám zájem svůj chov o exotická zvířata ještě rozšířit. Denní soužití v těsné blízkosti s exotickým zvířetem změní pohled člověka na běžné metody tréninku, protože praxe je úplně jiná a vychází ze zkušeností.

 

 

Se zájemci o výcvik psů v psí škole se ráda setkám a všechny Vaše dotazy zodpovím osobně. Rozměr a metodiku kurzů nezveřejňuji detailně na webu. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz, spolu s přihláškou se platí záloha 1000 Kč. Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách. 

 

Zavolejte nám a domluvte si schůzku : 

602 368 265,     602 888 901,    606 925 150 

 

ambra@psiskola.cz

 

Těším se na první společný trénink s každým, kdo chce svého psa vychovat a vycvičit !

 

                                                                                         Věra Brunclíková

 

 Kurzy 2020 pro majitele a současně přijímáme      rezervace na výcvik s ubytováním psů ! 

 

Fotky ze cvičení ve skupině psů, ale nabízím i tréninky s individuálním přístupem a konzultace.Moje první GORILA - moje heart láska, dnes jsou v opičí tlupě tři kluci a jedna holka !
 Aktualizace 8.4.2020 –  v této nelehké obě uvítám adopci či patronát, sponzoring pro opičí holku Isis, opičí kluky Džouínka (20 let), Čipa a Dejla. Všechna zvířata včetně problémových  psů, kterých jsem se ujala,  jsou závislá na mých příjmech  - jsem OSVČ - situace není ideální. Bez ohledu na zavřenou psí školu zvířata musí denně jíst -  opičáci kvalitní ovoce, k tomu jídlo pro psy včetně veterinárních diet. Nabízím jako poděkování reklamu na těchto webových stránách i jiné, dohodou.  Děkuji. Tel. 602 368 265   Fotky zde !
 
 
 
 

Roli hlídače u nás plní pes, který kvůli agresivitě nemohl zůstat v rodině, která si ho pořídila a tak už je u mě třetím rokem ... Není jediným psem, kterého jsem se ujala a našel u mě domov. 
 


 Můj dům je rekonstrukcí 2017 (ještě, že existují hypotéky) uzpůsoben pro spoustu psů - s rozlehlou zahradou na ,,samotě u lesa,, je připraven pro ubytování Vašich psích miláčků, které si ke mě dáte do výcviku. Tady nikomu štěkot nevadí !

 

Nabízím:

·       vynikající výsledky ve výcviku psů s vlastními psy !

        /Reprezentace na Mistrovstvích světa, Evropy, republiky/

.        zvířata pro filmy

·       parkovací plochu přímo v areálu psí školy Praha 7, Vodácká

·       kvalitně oplocený velký čistý areál pouze pro výcvik psů

·       hezké přírodní prostředí přímo na břehu Vltavy / u ZOO

·       možnost tréninku denně 9 až 20 hodin včetně víkendů a svátků

·       možnost individuálního přístupu při výcviku psa

·       stále nové a moderní metody ve výcviku psů

·       lepší uspokojování potřeb klienta při tréninku osobním přístupem

·       přesné začátky výuky, organizovanost, systematičnost

 

 

  

 

POZOR! Chci, aby se všichni naši zákazníci u nás cítili dobře - tzn. i celebrity, kteří naši psí školu se svými psy navštěvují. Odložte videokamery, foťáky a věnujme se Vašemu psovi ... Díky za pochopení.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodám krásnou dospělou fenku jorkšírského teriera s průkazem původu, uchovněnou po bonitaci. Váha 2,70 kg, hodná a mazlivá, milá společnice. Jen do velmi dobrých rukou, ideálně zákazníkům (i bývalým) mojí psí školy. Více info telefonicky 602 368 265. Vloženo 8. 4. 2020 - platí do smazání. 

 Chovatelská stanice Ambra Professional:Přejeme si, aby majitelé mých štěňat byli spokojení, ale musím se postarat o to, aby moje štěňata byla šťastná !

Nabízím štěňátka i dospělé jedince, přijímám rezervace na štěňátka ! Pro nové majitele  štěňat návštěvy psí školy zdarma, kupní smlouva na štěně samozřejmostí. Někteří psi v mé chovatelské stanici jsou import z Itálie, Anglie, Slovinska, Rakouska, Holandska, Maďarska a mají mnoho výstavních titulů, šampioni - přesto netrvám na návštěvách výstav. Podstatné je hlavně to, aby se štěňátka měla u nových majitelů dobře. 

Přijímám rezervace na štěňata border kolie.

www.border-kolie.cz   

Mláďata opiček

 

V naší chovatelské stanici máme také ochočená mláďata opičekPokud sháníte zvířecího herce, kontaktujte mě. 

Zvířata pro film a reklamu

Veškeré činnosti se zvířaty pro film a reklamu s našimi tréninkovými metodami zvířata baví.  Pozitivním posilováním docílíme výsledků, které potřebujete pro učinkování zvířat ve filmu, televizi, reklamách, videoklipech.

Věnuji se chovu zvířat, péči o zvířata a tréninku zvířat pro film s důrazem na šťastné a bezpečné prostředí pro zvířata a s udržením nejvyšších bezpečnostních standartů. Má pozornost, láska a péče o každé zvíře mě odlišuje od ostatních, jak lze snadno vidět na každém natáčení.

V loňském roce jsme se podíleli na přípravě dětského pořadu České televize Telefon, kde se v různých dílech zůčastnilo více pejsků z naší psí školy. Všechny trenéry se psy  jste mohli vidět při natáčení několika dílů o zvířatech, nejzajímavější natáčení bylo s mládětem žirafy v pražské ZOO,kterou navštívili čivavy z naší chovatelské stanice. V loňském roce jsme opět natočili také několik odborných reportáží pro televizi NOVA. 

Pokud sháníte zvířecího herce, kontaktujte mě. 

 

 

 

 

 

 

 


aktuality
Moje opice
[08.04.2020] Vždycky jsem toužila jednoho krásného dne odjet do opičího útulku na Borneo a využít všechny moje schopnosti a zkušenosti … Všem mým zvířatům je jedno, jestli je psí škola otevřená nebo zavřená - oni chtějí jíst ! Bez ohledu na zavřenou psí školu zvířata musí jíst.
Připravili jsme pro vás zcela nově kurz cvičení 8 hodinových tréninků – cena 999 Kč.
[27.03.2020] Současně u všech nově přihlášených klientů po skončení karantény zlevníme každý kurz o 500 Kč.
Otevřeně ...
[26.03.2020]
Hlídání pejsků ! My cvičíme za Vás ! Asi víte, že podobným způsobem se cvičí psi pro nevidomé ..
[20.11.2019] Pejsci v domě. A bude umět poslouchat tak, jak potřebujete - mezi psy a lidmi, lze včetně přivolání. Naučíte se svého vycvičeného psa vést tak, jako byste ho cvičili sami. Co byste chtěli, aby váš pes uměl ?
Dnes je první letní den a Slunovrat ...
[21.06.2019] já i moje psí smečka a opičáci vám přejeme krásné léto a nezapomeňte - pokud potřebujete v létě hlídání nebo výcvik s ubytováním pejska u mě, jsou ještě nějaká volná místa ... A tady je fotka smějícího se opičáka Dejlíčka, který si léto s pejsky u nás doma užívá !
 
  

Výcvik psů
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám