k

Najdete nás v Praze + Severočeský kraj/Česká Lípa

AMBRA Professional

Věra Brunclíková

Soukromá psí škola a Chovatelská stanice
e-mail: ambra@psiskola.cz
mobil: 602 368 265, 602 888 511

 Praha 7 - Troja, Vodácká (vybavené oplocené cvičiště). Cvičiště se nachází přímo na břehu Vltavy u vodního slalomu, mezi loděnicí a Kanoistickým areálem v ulici Vodácká.

Psí škola Ambra Professional se nachází v přírodním a klidném prostředí pražské čtvrti Troja, přímo na břehu Vltavy u vodáckého kanálu mezi dvěma loděnicemi.

 

Tipy pro Vás -  nebo pro Váš doprovod, zatímco cvičíte se psem J:

 

Vedle loděnice na konci vodáckého kanálu uvidíte repliku Trojského koně se zajímavou přírodní venkovní vinárnou  a malým pódiem, kde se občas konají koncerty. Je možné vstoupit do útrob devítimetrového Trojského koně, v němž se konají výstavy,  posedět venku a občerstvit se.

 

Z druhé strany vodáckého kanálu je restaurace Loděnice, polední menu i hotovky, přírodní krb, venkovní terasa. Nachází se zde baseballové hřiště, cyklistická stezka z Libně do Kralup nad Vltavou, výborná trať na kolečkové brusle (a půjčovna bruslí), atraktivní venkovní umělá horolezecká stěna, tělocvična, fitness club a pro děti krásné dětské hřiště s trampolínou.  

 

Nedaleko od nás je také pražská botanická zahrada s tropickým skleníkem Fata Morgana nebo pěšky dojdete do pražské zoologická zahrady, kterou můžete navštívit i se psem.

Severočeský kraj /Česká Lípa

Na polosamotě a klidném místě u Zahrádek vedle České Lípy.

 


aktuality
Moje opice
[08.04.2020] Vždycky jsem toužila jednoho krásného dne odjet do opičího útulku na Borneo a využít všechny moje schopnosti a zkušenosti … Všem mým zvířatům je jedno, jestli je psí škola otevřená nebo zavřená - oni chtějí jíst ! Bez ohledu na zavřenou psí školu zvířata musí jíst.
Připravili jsme pro vás zcela nově kurz cvičení 8 hodinových tréninků – cena 999 Kč.
[27.03.2020] Současně u všech nově přihlášených klientů po skončení karantény zlevníme každý kurz o 500 Kč.
Otevřeně ...
[26.03.2020]
Hlídání pejsků ! My cvičíme za Vás ! Asi víte, že podobným způsobem se cvičí psi pro nevidomé ..
[20.11.2019] Pejsci v domě. A bude umět poslouchat tak, jak potřebujete - mezi psy a lidmi, lze včetně přivolání. Naučíte se svého vycvičeného psa vést tak, jako byste ho cvičili sami. Co byste chtěli, aby váš pes uměl ?
Dnes je první letní den a Slunovrat ...
[21.06.2019] já i moje psí smečka a opičáci vám přejeme krásné léto a nezapomeňte - pokud potřebujete v létě hlídání nebo výcvik s ubytováním pejska u mě, jsou ještě nějaká volná místa ... A tady je fotka smějícího se opičáka Dejlíčka, který si léto s pejsky u nás doma užívá !
 
  

O nás > Najdete nás v Praze + Severočeský kraj/Česká Lípa
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám