k

Začátečníci

Vyučujeme od 9 do 20 hodin, společně se dohodneme na době, která Vám vyhovuje

obrázek na cvičišti v Troji obrázek na cvičišti v Troji obrázek na cvičišti v Troji obrázek na cvičišti v Troji

Vyučujeme od 9 do 20 hodin, společně se dohodneme na době, která Vám i nám vyhovuje. Majitelé se svými psy přicházejí zpravidla jednou týdně. Pokud projevíte zájem docházet častěji, je to samozřejmě možné. Rádi Vám poradíme, jak intenzivní by měla být naše setkání, aby jste dosáhli co nejlepších výsledků - někdy není na místě vídat se denně, ale spíš se psem sami cvičit podle našich pokynů.  Předpokládáme, že se psem budete denně sami cvičit a učit ho. 

Výuka probíhá současně na různých místech a v různém prostředí.

Je skvělé, když můžete využívat k tréninku svého psa oplocený areál cvičiště, který je rozlehlý k psímu probíhání (nácviku přivolání) a vybavený překážkami, které Váš pes překonává a odreaguje se při tréninku poslušnosti. Současně je však ideální absolvovat i trénink na ulici, aby se nestalo, že Váš pes bude vzorně chodit u nohy jen v oploceném areálu psí školy a na ulici nebudete vědět, jak ho zvládat. Mnoho lidí, kteří se svými psy už někam jinam chodili cvičit si stěžovalo na to, že jejich pes ,,na cvičáku,, poslouchá, ale na ulici vůbec. Právě proto u nás nabízíme všem zájemcům také cvičení na ulici - stačí se domluvit a budeme Vás učit ve městě a prozradíme Vám pár fíglů, jak na to. Samozřejmě do hodin můžeme vzít i psa/(více psů), aby měl psí žák trochu vzrůšo.  Chápeme, že potřebujete, aby Váš pes poslouchal a byl dobře ovladatelný  při běžném ruchu na ulici, v Praze. Stačí se jen domluvit, rádi Vám vyjdeme vstříc. Je možné vše.

 

obrázek na cvičišti v Troji obrázek na cvičišti v Troji obrázek na cvičišti v Troji obrázek na cvičišti v Troji

Kurzy Školka pro štěňátka, Základní poslušnost rodinného psa doporučujeme absolvovat standard - minimálně deset individuálních lekcí.

Kurz  Program převýchovy pro problémové psy jsou individuální lekce nutností !

Kurz psa ochránce je vhodnější absolvovat ve skupině (dochází k přenosu emocí mezi psy - vhodné zejména pro začátečníky), individuálně je vhodné absolvovat obrany většinou jen jako přípravu na zkoušky, závody či bonitaci v poslední fázi tréninků. 

Kurz agility - protože se jedná o poslušnost hravou a zábavnou formou, zde je výhodné kombinovat individuální lekci s lekcemi skupinových či volných tréninků.

Kurz příprava na výstavu je zahájen individuálně, nácvik pokračuje skupinově.

Kurz pro lovecké psy je určen pro majitele loveckých psů, u nichž je absolvování zkoušky podmínkou k získání chovnosti. U tohoto typu kurzu pracujeme i mimo areál. U výcviku všech loveckých plemen - byť by se jednalo o nácvik základních povelů - je důležité nechat si poradit od odborníka na lovecké psy.

  

Máte zájem cvičit svého psa pod naším vedením a chcete se k nám přijet domluvit ?

 

Chcete se k nám přijet domluvit ?

Kontaktujte nás na ambra@psiskola.cz

nebo telefonujte 602 368 265, abychom se domluvili na setkání.

Podíváme se na Vašeho pejska a popovídáme si, všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme osobně.Pomohli jsme mnoha majitelům psů, neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Kurzy jsou v různých cenových relacích a záleží jen na Vás, co si pro svého psa vyberete.

Nezapomeňte si sebou vzít svého psa, jeho očkovací průkaz (v případě nedokončené vakcinace si vyplníte přihlášku a rezervujete termín), spolu s přihláškou se platí záloha 1500 Kč.Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách, areál je osvětlen.

Termíny pro zápis do různých kurzů výcviku psů se mění podle toho, jak máme volná místa, rádi bychom udrželi určitou kvalitu. Budeme se těšit na setkání !

 

V naší chovatelské stanici nabízíme štěňátka po zdravých rodičích, řádná kupní smlouva, chovatelská pomoc a rady, pro nové majitele našich štěňátek trénink agility u nás zdarma.
 
 

 


aktuality
Jarní kurzy
[03.05.2024] V jarní rozkvetlé pražské Troji, přímo v rekreační části mezi občerstveními a loděnicemi, na břehu Vltavy, najdete náš oplocený areál s barevnými překážkami pro psy. Tady se vašemu psímu parťákovi bude líbit !
Hlídání s výcvikem ! My cvičíme za Vás !
[17.04.2024]
Školka pro štěňátka
[13.03.2024] Malá fotoreportáž
Štěňátka na prodej
[11.12.2018] Nabízím štěňátka - fenku a pejska ! Matka Sheila Ambra.P. (po matce import Rakousko Wicca of Magic Border´s) + Otec: Brandy CONQUEST import Holandsko
Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.
[23.12.2017]
 
  

Způsob výuky > Začátečníci
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám