Proč nabízíme na webu psí školy štěňata z naší chovatelské stanice ?

[03.08.2009] Tím, že máme v naší chovatelské stanici krásná štěňátka se chlubím i v psí škole osobně. Protože ideální je prodat štěně na doporučení lidem, kteří se o něj budou perfektně starat a je velká pravděpodobnost, že majitelé psů z naší psí školy takové lidi mohou znát.

Neznám chovatele, který by se při výběru nových majitelů pro své štěně nespletl a bohužel jsme se této zkušenosti nevyhnuli ani my. Proto bych  byla ráda, aby zákazníci, kteří v psí škole využívají naše služby výcviku psa věděli o existenci naší chovatelské stanice a na základě svých osobních zkušeností s námi i našimi psy mohli s klidným svědomím předat kontakt na naši chovatelskou stanici lidem, o kterých vědí, že se u nich bude mít štěně dobře.

Přejeme si, aby majitelé našich štěňat byli spokojení, ale musíme se postarat o to, aby naše štěňata byla šťastná!