Máme štěňátka !

[07.12.2015] Border kolie s PP a jorkšírský terier s PP

Chovatelská stanice nabízí na prodej štěňátka border kolie a jorkširského teriéra

Štěňátka jsou s průkazem původu, což znamená, že mají doložený rodokmen. V časopise Pes přítel člověka v posledním prosincovén čísle 2015 najdete mé dva obsáhlé články na toto téma ...

Jorkšírský terier: Dvě nádherná malá štěňátka/fenky - s průkazem původu.Dále na prodej moc hezká devět měsíců stará fenka s PP drobnějšího vzrůstu, čistotná a vychovaná, příjemná mazlivá povaha, neuštěkaná.

Border: matka import Rakousko, otec šampion, více na webu.

Přátelská k lidem, socializovaná a nebojácná, hravá. Štěňátka jsou perfektně naučená čistotnosti na plenu, socializovaná a zvyklá na ruch v domácnosti. Očkovací průkaz, průkaz původu, kupní smlouva. Novým majitelům nabízím také v případě jejich zájmu zdarma návštěvy v mojí psí škole a ráda se vším poradím - dvacet let zkušeností s chovem. (www.psiskola.cz) Praha a Česká Lípa.
Videa na webu www.border-kolie.cz
  www.jorksirskyterier.cz

Těšíme se na nové majitele námi odchovaných štěňat.
Tel: 608 299 961, 602 368 265