Výcvik psa s ubytováním u nás

[13.09.2010] Fotky psů z výcviku - Beretky, Sorbona a Jessie

Představujeme Beretku, Sorbona a Jessie, kteří trénují v psí škole poslušnost bez svých páníčků. Mají individuální trénink a účastní se také výcviku poslušnosti ve skupinách psů s účastníky našich kurzů.

Všichni tři psi, kteří jsou ve výcviku bez přítomnosti majitele a jsou ubytovaní u nás doma musí v průběhu výcviku zvládnout mimo jiné také zůstat odloženi na místě i v přítomnosti ostatních psů. Tito tři psi, kteří právě dokončují výcvik, zvládli svůj úkol na výbornou - každý z nich zůstane ležet odĺožený na místě i když je velmi blízko jejich pes a člověk, který jim dal povel u nich právě není.

Každý majitel má svou představu, co by měl pes umět a každý majitel má trošku jiné požadavky, ale ponechání psa na místě - tkzv. odložení a to, aby pes setrval ležet na místě, ačkoliv se v jeho těsné blízkosti nachází další psi či lidé, chtějí u svého psa všichni, kteří se rozhodnou pro tuto službu.

Jestli nechcete se svým psem z jakýchkoliv důvodů navštěvovat výcvik sami a cvičit ho sami, přijímáme rezervace na výcvik psa bez Vás - s ubytováním u trenéra doma (rodinný dům). Kapacita je omezena na maximálně tři psy, proto je nutné pobyt rezervovat předem.