Tréninky obrany

[26.10.2012] vede v psí škole Ambra účastník Mistrovství světa. Ideální je se psem přijet, vyzkoušet a domluvit se osobně. Naše kurzy obrany navštěvují představitelé nejrůznějších plemen a jejich kříženci.

Tréninky obrany vede v psí škole účastník Mistrovství světa Petr Paloušek, který se aktivně a úspěšně zabývá kynologií už třetí desítku let, více v sekci výcvik psa ochránce/obrany.

Nejčastější dotazy, se kterými se nás obracíte:

Máme plemeno psa x, může také navštěvovat tréninky obrany ? Ideální je se psem přijet, vyzkoušet a domluvit se osobně. Naše kurzy obrany navštěvují představitelé nejrůznějších plemen a jejich kříženci.

Je možné navštěvovat tréninky obrany se psem, který má kupírované uši ? Ano.

Je možné, aby trénink obrany se svým psem absovovalo dítě ? Ano. Naše kurzy navštěvují děti, mladší ideálně s doprovodem.

Více informací o cvičení obrany najdete v sekci Výcvik psa ochránce/obrana. Maximum konkrétních informací dostanete při osobní návštěvě se svým psem.  Budeme se na Vás těšit !